בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

רכב

כאן תוכלו לקרוא מאמרים בנושא רכב יד 2, רכישת רכב חדש, רכישת רכב יד שניה, ביטוח רכב, השכרת רכב, טיפולי רכב ועוד...

רכב משפחתי – מדריך לאחזקה נכונה
רכב משפחתי – מדריך לאחזקה נכונה
רכב יד 2 משפחתי – מדריך לאחזקה נכונה.
מרבית המשפחות בישראל מחזיקות רכב אחד לפחות, שאינו מטעם מקום העבודה של אחד מבני הזוג. עבור רבות מהמשפחות, זהו הנכס היקר ביותר שהן מחזיקות בבעלותן המלאה, אם אנו
תחזוקת רכב – טיפים לתחזוקה נכונה
תחזוקת רכב – טיפים לתחזוקה נכונה
תחזוקת רכב נכונה יכולה להאריך את חיי הרכב וחלקיו, לחסוך תקלות ובעקבות כך להביא לחיסכון משמעותי בעלויות ובטרחה הנלווים לאחזקת רכב פרטי.
רכב שכור
רכב שכור
רבים נוהגים לחשוב כי רכב שכור נועד לתיירים או לאנשי עסקים בלבד אולם זוהי טעות נפוצה - רכב שכור יכול להוות פיתרון נוח ומשתלם גם לאנשים פרטיים ולחברות המחזיקות ציי רכב, והפריחה של שוק השכרת הרכב מעידה על כך יותר מכל.
רכב ליסינג - כל מה שצריך לדעת
רכב ליסינג - כל מה שצריך לדעת
רכב ליסינג טומן בחובו יתרונות רבים, כאשר אחד הבולטים שבהם הוא האפשרות לנהוג ברכב חדש יחסית בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש, ללא הפתעות ומבלי להיגרר להוצאות כבדות בעקבות כל תקלה.
רכב ירוק – שומרים על איכות הסביבה
רכב ירוק – שומרים על איכות הסביבה
מגוון רחב של רכבים ירוקים יצא לשוק בשנים האחרונות, ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות.
מדריך קניית רכב יד שנייה
מדריך קניית רכב יד שנייה
מטרת מדריך זה היא לנסות ולספק לכם מספר עקרונות יסוד שעשויים להקל עליכם לגשת לתהליך קניית רכב בצורה נכונה ולסיים אותו בהצלחה.
מדריך נהיגה בטוחה
מדריך נהיגה בטוחה
נהיגה בטוחה אינה רק נהיגה על פי הכללים והשילוט - נהיגה בטוחה היא צורת נהיגה שלוקחת בחשבון גם את הטעויות של הנהגים האחרים בכביש ואת המצבים הבלתי צפויים שעלולים להתרחש ונותנת להם מענה.
סיכום מבחן דרכים – מאזדה 3
סיכום מבחן דרכים – מאזדה 3
שוק המכוניות הישראלי כולל מכוניות רבות המתחרות על תואר של המכונית המשפחתית הפופולארית בישראל. תפוצתן של מכוניות משפחתיות נקבעת על ידי רכישה של לקוחות פרטיים וכן על ידי הצעת המכוניות על ידי חברות הליסינג במסגרת מקומות העבודה. על מנת לסייע לרוכשים פוטנציאליים ולאלו שצריכים להחליט איזו מכונית משפחתית לקחת במסגרת עסקת ליסינג אשר מוצעת על ידי מקומות העבודה, הבאנו במאמר זה סקירת מבחן דרכים של אחת המכוניות המובילות בתחום של מכוניות משפחתיות בישראל – המאזדה 3.
טיפים לקניית רכב פרטי מיד שנייה
טיפים לקניית רכב פרטי מיד שנייה
קניית רכב פרטי מיד שנייה היא תהליך מורכב. קונים אשר נלחצים לסגור עסקה במהירות נופלים, לעיתים קרובות, בפח ונתקעים עם רכב עם בעיות מכאניות קשות, רכב גנוב או שאר מרעין בישין. במאמר זה נצייד אתכם במספר עצות וכיווני מחשבה הנוגעים להליך רכישת רכב פרטי מיד שנייה, שיסייעו לכם בהליך חיפוש וקנייה מושכל ובטוח.
רכב מסחרי – גם למשפחה
רכב מסחרי – גם למשפחה
במאמר זה נציג את האפשרות של רכישת רכב מסחרי כחלופה לרכב המשפחתי הסטנדרטי. רכב מסחרי יוכל להוות חלופה מוצלחת אשר תנעים את זמנה של המשפחה בכל נסיעה. רכב מסחרי אינו סטנדרטי וגדול כמו פעם. בניגוד לתקופה בה המאפיינים של כל רכב מסחרי היו סטנדרטיים, כיום ישנם לא מעט סוגים של רכבים מסחריים אשר בחלקם מתאימים לשימוש משפחתי. במאמר זה נסקור מספר רכבים מסחריים אשר מתאימים לשימוש משפחתי.
משאיות – היכרות ראשונית
משאיות – היכרות ראשונית
משאיות מהוות חלק אינטגראלי של הנוף בכבישי ארצנו ושל כלל הכבישים בעולם. משאיות מהוות, כמו-כן, כלי עזר מרכזי לאלפי חברות, ארגונים ועמותות. למרבה הצער, רובנו שומעים על משאיות בהקשרים שליליים ביותר של תאונות דרכים. משאיות מעורבות בחלק ניכר מהתאונות הקטלניות מדי שנה בכבישי ישראל.
רכבי יוקרה – הצצה לחוויית נהיגה מושלמת
רכבי יוקרה – הצצה לחוויית נהיגה מושלמת
רכבי יוקרה מוגדרים כרכבים המצויים רמה אחת מעל לקטגוריה של רכבי מנהלים. טווחי המחירים של רכבים מסוג זה יכול לנוע בין כמה מאות אלפי שקלים ועד לכמה מיליוני שקלים. עבור אלו המתעניינים ברכישת רכבי יוקרה וגם עבור אלו אשר רכישת רכבי יוקרה הינה מבחינתם עדיין בגדר חלום רחוק, מציג מאמר זה מספר רכבים כדאיים ומובילים בתחום זה.
רכב חשמלי כחלופה לרכבי בנזין
רכב חשמלי כחלופה לרכבי בנזין
לאורך שנים רבות רכב בנזין היווה את סוג הרכב העיקרי בקרב המכוניות על כבישי הארץ והעולם. האפשרויות שהיו עד לפני מספר שנים לסוגי הרכבים היו רכב בנזין או רכב דיזל. עם התגברות תהליכי התחממות כדור הארץ ואפקט החממה, המחישו מחקרים רבים את הנזק הסביבתי המשמעותי הנגרם לסביבה בעקבות השימוש במנועי בנזין ודיזל.
 1  2  הבא
   |    מפת אתר    |