בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

רכב, תחבורה, שיט

מאמרים בכל הקשור לרכב, תחבורה, שיט.

כאן תקבלו טיפים ועצות בנוגע להשכרת רכב, השכרת יאכטה, תיקון רכבים, המלצות למוסכים, טרייד אין, אופניים ועוד. אז אם אתם מתעניינים בכל הקשור לרכבים זהו המקום ללמוד.


משאיות היכרות ראשונית
משאיות היכרות ראשונית
משאיות מהוות חלק אינטגראלי של הנוף בכבישי ארצנו ושל כלל הכבישים בעולם. משאיות מהוות, כמו-כן, כלי עזר מרכזי לאלפי חברות, ארגונים ועמותות. למרבה הצער, רובנו שומעים על משאיות בהקשרים שליליים ביותר של תאונות דרכים.
רכבי יוקרה – הצצה לחוויית נהיגה מושלמת
רכבי יוקרה – הצצה לחוויית נהיגה מושלמת

למעטים מאיתנו יש את האמצעים והמשאבים על מנת לרכוש רכב יוקרה. עם זאת, השילוב של הטייקונים והעשירים של ישראל, יחד עם ציבור גדול של מתעניינים – הפכו את התחום של רכבי היוקרה למפותח מעבר למצופה בישראל.

רכב חשמלי כחלופה לרכבי בנזין
רכב חשמלי כחלופה לרכבי בנזין
לאורך שנים רבות רכב בנזין היווה את סוג הרכב העיקרי בקרב המכוניות על כבישי הארץ והעולם. האפשרויות שהיו עד לפני מספר שנים לסוגי הרכבים היו רכב בנזין או רכב דיזל. עם התגברות תהליכי התחממות כדור הארץ ואפקט החממה,
כדאיות החזקת רכב דיזל
כדאיות החזקת רכב דיזל

רכב דיזל כיום הינו מחזה נדיר יחסית בכבישי ישראל. לאורך שנים נוצר

לרכבי הדיזל מוניטין של רכבים בעלי מנוע כבד, יקר ומזהם. לפני 13 שנה נעשתה מהפכה זוטא בשוק של רכבי דיזל בישראל – בשנה זו אישרה ממשלת ישראל לראשונה מכירה של רכבים פרטיים בעלי מנוע דיזל

היתרונות ברכיבת קטנועים
היתרונות ברכיבת קטנועים
בשנים האחרונות, תושבי הערים הגדולות בישראל בכלל ותל אביב בפרט גילו את היתרונות והסגולות של רכיבת קטנועים. לאורך השנים, ניהול שגרה ותחבורה בעיר נעשית קשה לאין ערוך. קטנועים מהווים כלי עזר עבור רבים להתגבר על מגרעותיה של העיר הגדולה, יחד עם ..
אביזרי בטיחות לרוכב האופנוע
אביזרי בטיחות לרוכב האופנוע
רבים מתושבי הערים הגדולות הגיעו למסקנה כי האופנוע טומן בחובו יתרונות משמעותיים ככלי תחבורה עירוני ובין עירוני. אופנועים עוקפים את הפקקים, מאפשרים חסכון משמעותי בדלק, וטרם הזכרנו את חוויית הנהיגה שניתן להפיק מרכיבה על אופנועים.
הוראות בטיחות לנהיגת שטח
הוראות בטיחות לנהיגת שטח

 

מחזה של רכב שטח כבר אינו נדיר בכבישי ישראל. המחירים הנמוכים יחסית של רכבי שטח מאפשרים לישראלים רבים לרכוש רכבי שטח, גם אם אין הם חובבי שטח מושבעים. בעקבות מצב זה, נוצר מצב בו נהגים רבים יוצאים לטיולי שטח עם רכב שטח אשר אין הם מכירים את יכולותיו או את מגבלותיו.

   |    מפת אתר    |