בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

נדל"ן

מאמרים בנושא לוח נדל"ן, כאן תוכלו לקרוא מאמרים בנושא נדל"ן, מאמרים בנושא דירות למכירה, מאמרים בנושא דירות להשכרה, מאמרים בנושא עסקים למכירה להשכרה ועוד...
תמ
תמ"א 38

תמ"א 38

תמא 38 לחיזוק מבנים ישנים מפני נזקי וסכנות רעידות אדמה לא צברה תאוצה משמעותית בחמש השנים מאז אישורה על ידי הממשלה - תאוצה שהייתה צפויה בצורת אישורי בנייה רבים יותר ותחילת עבודות חיזוק ותוספות בנייה במספר גדול בהרבה של בניינים, מאשר המציאות בשטח.

דירות להשכרה בירושלים
דירות להשכרה בירושלים
דירות להשכרה בירושלים
עם השינויים התמידיים אשר חלים במחירי הנדל"ן , דירות להשכרה בירושלים הופכות להיות מוצר יותר ויותר מבוקש על ידי הציבור הרחב , ועל אף העובדה כי נראה שיש עלייה בביקוש עבור דירות להשכרה,
דירות למכירה בירושלים
דירות למכירה בירושלים
דירות למכירה בירושלים
דירות למכירה הן מוצר מבוקש ביותר, שכן כל אחד רוצה שיהיה ברשותו נכס, והנכס החשוב ביותר עבור מרבית האוכלוסייה הוא דירה
עסקים למכירה - נצלו את ההזדמנות
עסקים למכירה - נצלו את ההזדמנות
אם גם אתם מחפשים אפיק חדש בו תוכלו לעשות כסף, לאתגר את חושיכם העסקיים ולהתפתח – עסקים למכירה יוכלו לספק לכם נקודת זינוק מצוינת. במדינת ישראל קיים שוק גדול של עסקים למכירה, כאשר מחקר וסקר שוק מקיף מצידכם יוכלו להניב לכם אפיק עסקי חדש ומלהיב, עם הזדמנויות נהדרות להשקעה. אם יש לכם כסף וזמן להשקיע, ורצון למנף את עצמכם להרפתקאות עסקיות חדשות, המדריך הבא הוא מה שחיפשתם.
דירות למכירה בתל אביב בתקופת אי ודאות
דירות למכירה בתל אביב בתקופת אי ודאות
השוק של דירות למכירה בישראל עבר בשנים האחרונות טלטלות רציניות, החל מהזינוק העצום במחירי הנדל"ן, דרך הירידה הדראסטית בשער הדולר ועד מעבר השוק לעסקאות בשקלים. וזה לא הכול; בשנים האחרונות אנו עדים לרכישות דירות בתל-אביב וירושלים של יהודים אמידים מארצות שונות ברחבי העולם (צרפת וארצות הברית בעיקר), מה שמביא למצב מוזר בו קיימות בערי ישראל אלפי דירות אטרקטיביות שעומדות ריקות\ עד שבעליהן החדשים יחליטו באחד מן הימים למכור אותן או לעשות עליה ולהתגורר בהן.
טיפים ועצות למחפשים דירות להשכרה בתל אביב
טיפים ועצות למחפשים דירות להשכרה בתל אביב
אם גם אתם מחפשים דירות להשכרה בתל אביב (לא דירת שותפים) או באחת מן הערים הגדולות בישראל, המדריך הזה הוא המדריך המלא בשבילכם. שוק הנדל"ן בישראל הינו שוק רווי ושוקק פעילות. מאות דירות להשכרה מחליפות ידיים מדי יום בישראל, ואם גם אתם מבקשים להיכנס לדירה חדשה, כדאי שתדעו מספר דברים חשובים קודם לחיפושיכם.
דירות למכירה בחיפה - מדריך לאיתור דירות להשקעה
דירות למכירה בחיפה - מדריך לאיתור דירות להשקעה
דירות למכירה בחיפה - מדריך לאיתור דירות להשקעה
אנשים המחפשים דירות למכירה משתייכים לשתי קבוצות שונות - כאלו המחפשים דירה למטרת מגורים וכאלו המחפשים דירה למטרת השקעה. המטרה שלשמה אתם קונים את הדירה היא גורם המשפיע
דירות להשכרה בבאר שבע – מה צריך לבדוק כששוכרים דירה?
דירות להשכרה בבאר שבע – מה צריך לבדוק כששוכרים דירה?
דירות להשכרה בבאר שבע – מה צריך לבדוק כששוכרים דירה?
החלטתם לצאת מהבית של ההורים? לעבור לגור עם בן או בת הזוג? נגמר לכם החוזה? השוק של דירות להשכרה בישראל הוא שוק רחב ביותר ומאות דירות להשכרה מוצעות מדי יום.
עשו זאת בעצמכם – קניית מגרש לבניה עצמית
עשו זאת בעצמכם – קניית מגרש לבניה עצמית
שוק הנדל"ן בישראל מרוכז בעיקרו בדירות ובבתים מיד שנייה ובבתים ובבניינים חדשים, אשר נבנו על ידי חברות בנייה וקבלנים. עם זאת, ישנו מספר הולך וגובר של אנשים פרטיים המתעניינים באפשרות נוספת – קניית מגרש. קניית מגרש נתפסת בעיני רבים כאופציה כדאית להשקעה בנדל"ן, שבאמצעותה ניתן לחסוך סכומים נכבדים. במאמר זה נציג באופן כללי את האופנים השונים של קניית מגרש לבנייה וכלים לבחינת כדאיות של קניית מגרש לבניה עצמית.
קניית דירה מקבלן – יתרונות וחסרונות
קניית דירה מקבלן – יתרונות וחסרונות
עבור מרבית הישראלים, העסקה בעלת הערך הכספי הגבוה ביותר שיבצעו במהלך חייהם הינה קניית דירה. מלבד ההסתכלות על קניית דירה כעסקה בעלת ערך כספי גבוה, קניית דירה נחשבת במינוחים כלכליים בתור השקעה כלכלית. רוכשי דירות מצפים כי הדירה תניב בעתיד רווחים במובן של שירותי דיור וההימנעות מהצורך לשלם שכר-דירה. בנוסף, בעת קניית דירה, מצפים רוכשי דירות כי ערך הדירה יעלה לאורך השנים וכי...
הפנטהאוז -  מלכת הדירות
הפנטהאוז - מלכת הדירות
מאז ומעולם הדירות בארץ נחלקו לקטגוריות שונות. רוב בנייני המגורים, בייחוד אלו הנמצאים בערים הגדולות, מחולקים למספר סוגים של דירות. בקומת הקרקע בנויות, ברוב המקרים דירות גן. בבניינים רבים, גם בקומות העליונות ישנו מגוון רחב של דירות. דירות פנטהאוז הינן דירות הנמצאות בקומה העליונה של בנייני המגורים. דירות פנטהאוז נחשבו מאז ומתמיד כדירות ברמה גבוהה במידה ניכרת מדירות אחרות. במאמר זה נסקור מאפיינים של דירות פנטהאוז, נברר מה ההבדל ברמת המחירים בין דירות פנטהאוז לדירות מקבילות ולבסוף נבחן באילו ערים ישנו ריכוז גבוה של דירות פנטהאוז איכותיות.
קניית נחלה במושב – רקע ועלויות
קניית נחלה במושב – רקע ועלויות
ישראלים רבים מבקשים בימים אלו למצוא נחלה למכירה, על מנת לממש את החלום הישראלי של בית צמוד קרקע ביישוב שקט, שליו וקרוב למרכז הארץ. פתח למימוש חלום זה נפתח לפני מספר שנים, לאחר שנפתחה האפשרות לקניית נחלות במושבים. חשוב לדעת כי לכל עסקת נדל"ן ישנן עלויות נוספות ונלוות. עובדה זו בולטת בכל הנוגע להליכי קניית נחלה למכירה. בשל האופי המשפטי הייחודי של נחלות אלו, עלות של נחלה...
טיפים של מכירת דירה
טיפים של מכירת דירה
חשוב לדעת כי לכל צעד ושעל של מכירת דירה עלולות להיות השלכות ותוצאות שישפיעו על מצבכם הכלכלי ועל אורח חייכם לאורך שנים. על מנת להרחיב את הידע שלכם בתחום שוק הנדל"ן ובביצוע עסקאות בשוק זה, הבאנו במאמר זה מספר טיפים מועילים בנושא מכירת דירה. אין במאמר זה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע בתחום, אלא רק בכדי לספק מספר מושגים וכיווני מחשבה.
 1  2  3  הבא
   |    מפת אתר    |