בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

חיות מחמד

מאמרים בנושא בעלי חיים - חיות מחמד. כאן תוכלו לקרוא מאמרים בנושא חיות מחמד וגידול בעלי חיים: כלבים, חתולים, סוסים, תוכים, דגים ועוד...
בעלי חיים ואנשים - עולם חיות המחמד
בעלי חיים ואנשים - עולם חיות המחמד
כמעט כל אחד מאיתנו שקל בשלב זה או אחר של חייו לאמץ ולגדל חיית מחמד, אם בגלל חיבה אישית לבעלי חיים מסוג זה או אחר ואם עקב לחץ הילדים, אשר צפו בסרטים כמו "בטהובן", "כלבים וגנבים", "היפהפייה והיחפן" וסרטים נוספים מבית וולט דיסני, שבמרכזם בעלי חיים בעלי תכונות אנושיות וקסם רב.
דגים זוכרים
דגים זוכרים
בניגוד לדעה המקובלת כי דגים זוכרים לא יותר משלוש שניות, מסתבר שהם זוכרים במשך מספר חודשים * בשיטה חדשנית שפותחה בטכניון מאומנים דגים להגיע למקור אות שמע כדי לאכול, וכך נלכדים
פסיכולוגיה לכלבים
פסיכולוגיה לכלבים
הבחנתם פעם בכלב מכשכש בעצבנות בזנבו אך לא הצלחתם להבין מדוע? קרה לכם פעם שפגשתם כלבים שנראו כמנסים להעביר לכם מסר אך אינכם מצליחים להבינו כראוי? הכלב שלכם תוקפני מדי? תלותי מדי? סוגיות אלו הינן מושא לעניין ומחקרים רבים. בעזרת פענוח "שפת הגוף" של כלבים ננסה להבין מהו המסר שהם מנסים להעביר אלינו.
חיית מחמד: למה דווקא חתול?
חיית מחמד: למה דווקא חתול?
חתול הינו בעל אינסטיקטים מעולים. חתול מועיל לאדם בחיסול מזיקים כגון: תיקנים, עכברים ונחשים. חתול הרחוב מצוי ברעב מתמיד ולכן מקור מזונו של חתול הינו ציד של בעלי חיים קטנים כגון מכרסמים וזוחלים. אינסטינקט הציד פעיל גם בקרב חתולי הבית, גם אם לא חסר להם מזון.
חיית מחמד- למה דווקא כלב?
חיית מחמד- למה דווקא כלב?
ישנה קירבה רבת שנים בין כלב לאדם. מזה אלפי שנים בוייתו כלבים על ידי האדם ולמעשה, כלב הינו בעל החיים המבויית הקדום ביותר. כלב משמש כחיית מחמד וכחיית עבודה. ישנם כלבים בשירות במשטרה, הצבא, כלבי נחייה לעיוורים, כלבי שמיעה לחרשים, כלבי גישוש, כלבי שמירה ועוד. כלב הינו בעל חיים נאמן מאין כמוהו והוא יודע להביע אהבה לבעליו בצורה מעוררת פליאה. בשל הקשר המיוחד הזה שנרקם בין האדם לבין כלב, הוא מכונה כ"חברו הטוב ביותר של האדם" .
כלבים- אופנה וגאדג'טים
כלבים- אופנה וגאדג'טים
כלבים זעירים ופרוותיים הדומים לבובה ונישאים לרב בתוך תיקים אופנתיים ועריסות כלבים ייחודיות. אלו אינם הכלבים היחידים המולבשים על פי צו האופנה והזוכים להיחשף למוצרים החדישים ביותר בשוק. למעשה, היום שוק האביזרים לכלב רחב מאד ונגיש לכל יד וכיס.
   |    מפת אתר    |