בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

דרושים

מאמרים בנושא לוח דרושים. כאן תוכלו לקרוא מאמרים בנושא חיפוש עבודה, חיפוש עובדים, משרות, קורות חיים, ראיונות עבודה ועוד...
עבודה מהבית - יש דבר כזה!
עבודה מהבית - יש דבר כזה!
עבודה מהבית נחשבת לפנטזיה אמיתית אצל הרבה אנשים. כי בינינו, מי מאיתנו לא היה מעדיף להתעורר מתי שבא לו, לשתות קפה, לגלוש קצת באינטרנט, ובלי תזוזות או ארגונים משמעותיים - להישאר לשבת מול המחשב ולעבוד בעבודה אמיתית ומכניסה. עבודה מהבית נחשבה לפנטזיה לא מושגת, וכמעט בלתי אפשרית, בשנים שקדמו להמצאת האינטרנט. באותן שנים, עבודה מהבית כשכיר הייתה מוגבלת כמעט לעבודות שמרטפות , שכן כדי לזכות לפרנסה אמיתית ממנה אפשר להתקיים בכבוד - נדרשים לעבוד בעבודה "אמיתית" מחוץ לבית.
גיוס עובדים מוצלחים ואפקטיביים
גיוס עובדים מוצלחים ואפקטיביים
בפני רבים מבתי העסק והחברות הגדולות ניצבת שאלת מליון הדולר - כיצד ניתן לגייס עובדים מוצלחים, במינימום משאבים ומקסימום יעילות? גיוס עובדים נחשב עבור רבים לאמנות בפני עצמה. רק במדינת ישראל לבדה קיימות עשרות חברות השמת עובדים, שכל תכליתן היא לאתר עובדים ולמצוא להם משרות מתאימות.
דרושים עובדים – מדריך לאיתור משרות מתאימות
דרושים עובדים – מדריך לאיתור משרות מתאימות
דרושים עובדים – מדריך לאיתור משרות מתאימות
מחפשים מקום עבודה חדש? חיפוש מקום עבודה אינו נחלתם של מפוטרים בלבד. כל אחד מאיתנו רוצה להתקדם בקריירה ולכן עיון במודעות דרושים, אשר מגלה לנו אילו חברות מחפשות אנשים כמונו, יכול לחשוף הזדמנויות ולהוות כלי יעיל להתפתחות אישית ומקצועית.
שפת גוף – טיפים לראיונות עבודה
שפת גוף – טיפים לראיונות עבודה
על-מנת לסייע לכם לסגל שפת גוף מתאימה ולהשתמש בכלי יקר ערך זה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם לשמור על שפת גוף תקינה בראיונות עבודה -
עבודה בחברת שליחויות
עבודה בחברת שליחויות
עבודת שליחויות כוללת עבודה במסעדות ורשתות מזון מהיר המבצעות שליחויות עד הבית, שליחויות פרחים, שליחויות למקומות עבודה וכן שליחויות של חבילות ודברי דואר. על אפשרויות התעסוקה בענף השליחויות ומהם היתרונות בעבודה זו במאמר שלפניכם.
ריאיון עבודה  - איך מתכוננים?
ריאיון עבודה - איך מתכוננים?
התחלתם בתהליך חיפוש עבודה, שיפצתם ושיפרתם את קורות החיים, שלחתם אותם לכל המשרות הרלוונטיות ובשעה טובה הגיע הטלפון המשמח, המבשר לכם כי אתם מוזמנים למשרדי החברה למעבר ריאיון עבודה.
עבודה בחברות קייטרינג
עבודה בחברות קייטרינג
עבודה בחברות קייטרינג דומה באופייה לעבודה במלצרות אולם היא עשויה למצוא חן בעיניכם הרבה יותר. על היתרונות והחסרונות של עבודה בחברות קייטרינג במאמר שלפניכם.
פיטורין – המדריך המלא למפוטר
פיטורין – המדריך המלא למפוטר
פוטרתם מעבודתכם והופתעתם לגלות שהשמש זורחת גם ביום שאחרי? פיטורין הם בהחלט לא סוף העולם, ויותר מכך - פיטורין הם פעמים רבות הזדמנות פז לשינוי, להתחלה חדשה, להסבה מקצועית, ללימודים או לכל דבר שעשוי לשפר את נקודת הזינוק הבאה שלכם.
להיות עורך דין בישראל
להיות עורך דין בישראל
עורך דין הוא ללא ספק אחד המקצועות המבוקשים בישראל ושיעור עורכי הדין בישראל ביחס לאוכלוסיה הוא מהגבוהים ביותר בעולם. אין גם חולק על העובדה כי עורך דין הוא אחד מהמקצועות שיהפכו כל אם יהודיה למאושרת.
דרושים עובדי ניקיון – פיתרון יעיל לימי מיתון
דרושים עובדי ניקיון – פיתרון יעיל לימי מיתון
בימי מיתון כלכלי והאטה בשוק העבודה, חוזרים ועולים לקדמת הבמה כל אותם מקצועות אשר אינם דורשים הכשרה מקצועית מקיפה אלא כוח פיזי, נכונות והתמדה בלבד, ובראשם עובדי ניקיון.
עבודות סטודנטים
עבודות סטודנטים
עבודות סטודנטים הן שם כולל לעבודות אשר אינן מצריכות הכשרה מקצועית מקיפה וניתנות לביצוע על ידי כמעט כל אחד. כמו כן אלו עבודות המתאימות, מבחינת השעות, לעבודתם של סטודנטים ומאפשרות עבודה בשעות גמישות לצד הלימודים האקדמיים.
ניהול קריירה – מי צריך את זה בכלל?
ניהול קריירה – מי צריך את זה בכלל?
כחלק מטרנד ההתפתחות האישית והאימון האישי, צץ לו מושג חדש בתחום העבודה - ניהול קריירה. ניהול קריירה משמעותו גישה אחרת לתחום שמרביתנו מקדישים לו כמעט מחצית מזמננו - הקריירה שלנו.
על מתווכים בעידן האינטרנט
על מתווכים בעידן האינטרנט
מתווכים, או בשם המכובד יותר- סוכני נדל"ן, היוו מאז ומתמיד גורם חשוב בענף הנדל"ן. תפקידם של מתווכים הוא מתן שירות מקיף למעוניינים לקנות, למכור, לשכור או להשכיר נכסי מגורים.
 1  2  הבא
   |    מפת אתר    |