בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

בעלי מקצוע

מאמרים בנושא בעלי מקצוע. כאן תוכלו לקרוא מאמרים בנושא נגרים, מסגרים, אינסטלטורים, שיפוצים, רצפים, קירות גבס, גננים, רואי חשבון, עורך דין, עורכי דין, שמירה ואבטחה, בריאות, אלטרנטיבי, מסעדות, בתי קפה, מחשבים, אולמי ארועים, גני אירועים, הפקת אירועים, דפוס, גרפיקה ועוד...
כיצד בעלי מקצוע יכולים לפרסם את עצמם בעלות מזערית?
כיצד בעלי מקצוע יכולים לפרסם את עצמם בעלות מזערית?
פרסום ויחסי ציבור מהווים כלי עיקרי לכל חברה ובית עסק. עם זאת, במציאות של היום, בה אין יציבות כלכלית כמו בעבר, לא ניתן להשקיע סכומים גדולים באמצעים הפרסומיים השונים. בישראל קיים מגוון רחב היקף של בעלי מקצוע מתחומים שונים, כאשר מרביתם הם עצמאיים.
מדריך לבחירת בעלי מקצוע לבית
מדריך לבחירת בעלי מקצוע לבית
מדריך לבחירת בעלי מקצוע לבית
התפוצץ לכם צינור? נשרף שקע חשמלי? מכונת הכביסה התקלקלה? תקלות בבית הן מנת חלקו של כל אחד, וכאשר מדובר על בית ישן אז על אחת כמה וכמה. כל תקלה כזו מחייבת הזמנת בעל מקצוע מיומן אשר יתקן את התקלה בזמן הקצר ביותר, בעלות הנמוכה ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.
עיצוב בית – מדריך למתחילים
עיצוב בית – מדריך למתחילים
רובנו איננו מודעים לכך, אבל נושא העיצוב תופס חלק נכבד מחיינו. גם אלו מאיתנו שאינם חושבים שנושאים כמו עיצוב בית ועיצוב בכלל מעניינים אותם, יגלו, לאחר מחשבה קצרה, כי גם הם משקיעים לא מעט משאבים וזמן בנושאי עיצוב בית בפרט ועיצוב בכלל. המשמעות הנרחבת של המונח עיצוב היא הסגנון והאופי של המראה והצורה החיצונית שלנו ושל כל הסובב אותנו. חישבו (גם אתם, הקוראים הגברים...) על שגרת יומכם מתחילתה ועד סופה. נושאי עיצוב תופסים חלק ניכר מחיינו, החל מהשכמת הבוקר שלנו ועד לסיומו של היום.
שיפוץ הבית כאמצעי לשדרוג רמת החיים
שיפוץ הבית כאמצעי לשדרוג רמת החיים
באמצעות שיפוץ בית תוכלו להפוך את ביתכם לבית גדול, יעיל ואסתטי הרבה יותר. שיפוץ בית יאפשר לכם ליהנות יותר מביתכם יום-יום, לאורך שנים ארוכות. במאמר זה נביא מספר עצות וטיפים ראשוניים, על מנת שתוכלו לקבל רעיון כללי בנוגע למרכיבים השונים הכלולים במסגרת שיפוץ בית.
   |    מפת אתר    |