בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם

פרסום חינם, מודעות, מודעה, בחינם

בחר באחד הלוחות שברצונך לפרסם: פרסום חינם נדל"ן, פרסום חינם מוצרי יד 2, פרסום חינם מודעות רכב, פרסום חינם חיות מחמד, פרסום חינם מודעות דרושים, פרסום מודעות לוח בעלי מקצוע, פרסום חינם מודעות עסקים למכירה , ולהשכרה, כמו כן ניתן לפרסם אתרים חינם, להזכירך, צירוף תמונה למודעות מגדיל את הסיכוי למכור מהר יותר פי כמה. חשוב גם להקפיץ מודעה מהאיזור האישי, פרטים נוספים ועזרה בפרסום בהמשך הדף למטה. בנוסף: הסבר על פרסום מודעות של סרט וידאו חינם לחץ כאן.

פרסום נדל"ן
פרסום יד-שניה
פרסום רכב
פרסום חיות מחמד
פרסום דרושים
פרסום בעלי מקצוע
פרסום עסקים למכירה ולהשכרה
הפנייה לפרסום בעלי מקצוע
כל המעוניין לפרסם את העסק בוידאו ולקדם בגוגל - לפרטים לחץ כאן
 
חדשות מבזקים ועדכונים
המבזקים באדיבות yNet
הרשמה
שכחתי סיסמה
עסקים למכירה
עסקים להשכרה
מחירון רכב
עורכת דין למקרקעין הסכם ממון וירושות
 

פרסום מודעות בלוחות גוד רייטינג – פרסום חינם לכל סוג מודעה !

לוח מודעות גוד רייטינג מרכז עבור הגולשים שלו מגוון הצעות בתחומים שונים במקום אחד, והכל דרך ממשק יעיל, פשוט וקל להבנה. בין אם מדובר על מודעה למכירת מוצר יד שניה, או מודעות למכירת רכב - כל הקטגוריות קיימות- כך שתוכלו בקלות להשיג את מטרתכם – למכור את המוצר או השירות שלכם בקלות ובמהירות לגולשים.

פרסום חינם – העלו כל מודעה בחינם וללא הגבלה!
לוחות מודעות שונים ידועים כיעילים ביותר, והשימוש בהם נפוץ מאוד ברשת האינטרנט. מעבר למגוון הגדול של הלוחות שאנו, באתר גוד רייטינג מציעים, ישנו יתרון משמעותי נוסף, כל מודעה שתרצו לפרסם בכל הלוחות היא בחינם – כן, פרסום בחינם וללא הגבלת זמן של מודעות בלוחות השונים. אנו מספקים לכם פלטפורמה מעולה למכירת ופרסום מוצרים או שירותים שונים בחינם לגמרי וללא התחייבות. גוד רייטינג הוא אתר מודעות ולוחות מוביל, והאינטרס שלנו הוא שתצליחו למכור (ולקנות) כל מה שתרצו בקלות וביעילות. העלו כמה מודעות במגוון נושאים ומוצרים בחינם עד שתצליחו למכור.

אילו מודעות ניתן לפרסם ?

בחרו בלוח גוד רייטינג הרלבנטי שבו אתם רוצים לפרסם מודעה, והתחילו את תהליך יצירת המודעה. חלק מסוגי מודעות האפשריות לפרסום חינם הן: מודעות פרסום חינם בלוח נדל"ן למכירה או השכרה של כל נכס • מודעות בחינם למוצרי יד 2 רבים • פרסום חינם של מודעות רכב מכל סוג • מודעה בחינם של חיות מחמד • מודעות דרושים בחינם • מודעות בלוח בעלי מקצוע • פרסום חינם של מודעות עסקים למכירה או להשכרה.

 

עצות ליצירת מודעה טובה ויעילה:
חשוב ליצור מודעות איכותיות, שיגרמו למתעניינים לרצות ללמוד יותר וליצור איתכם קשר. אם מודעה אינה טובה ולא מושכת, אף אחד לא ילחץ עליה, ולא תקבלו פניות.

לפניכם כמה טיפים לכתיבת מודעה טובה.

1. פרטים: רשמו כמה שיותר פרטים רלבנטיים במודעה. מצב המוצר, הרכב או הדירה, בעיות אם יש, וכל פריט מידע שיכול לעזור או לקדם את הקונה ליצור קשר איתכם.
2. תמונות: חשוב מאוד להוסיף תמונות לכל מודעה. צירוף תמונות מגדיל את הסיכוי למכור במהירות פי כמה. ודאו שאתם משתמשים בתמונות, אשר מציגות את מה שאתם מוכרים באופן חיובי וגם מכמה זוויות. 3. מחיר: רשמו מחיר מצופה. זה נותן לקונה כיוון מסוים. למאמרים בנושא: לוחות פרסום חינם ? לחץ כאן

לפרסום מודעה בדרך נוחה הזינו פרטים בהרשמה, (בצד שמאל במלבן הצהוב) לאחר מכן כנסו אל פרסום חינם ותבחרו את הלוח הרצוי לכם, לאחר פרסום מודעה בלוח ניתן לתחזק את המודעה באיזור האישי, שם ניתן להקפיץ מודעה לראש הדף, לשנות פרטים, להעלות תמונות, להאריך תוכף, להסיר מודעה ועוד.

לפרסום חינם נוסף של מודעות עסקים לחץ על הבאנר מצד שמאל.

   |    מפת אתר    |