בס"ד            המלץ לחבר הפוך לדף הבית   |   הוסף למועדפים
לוח מודעות - גוד רייטינג מחירון רכב לוחות אינדקס עסקים בוידאו        TV        מאמרים פרסום מודעה חינם
דיוור מכוון
קטגוריה:
דפוס | בית דפוס | בתי דפוס | גרפיקה | עיצוב גרפי | בתי דפוס בפתח תקווה
כל המעוניין לפרסם את העסק בוידאו ולקדם בגוגל - לפרטים לחץ כאן

בתי דפוס פתח תקווה

בבית דפוס תוכלו להזמין מוצרי דפוס בכל מגוון העבודות כגון: פליירים , מגנטים, כרטיסי ביקור, חשבוניות, מעטפות, קטלוגים, פולדרים, ספרים, מדבקות, חוברות , לוחות שנה, גלויות, הזמנות לאירועים, מזכרות שונות, תוך כדי עיצוב גרפי מקצועי ואיכותי עם אפשרות להזמנת וקבלת הגרפיקה דרך המייל, כל זאת ועוד ללא  צורך בטרחה מיותרת של התרוצצות בין בתי דפוס בארץ ובהמתנה של שעות רבות כדי לשבת עם גרפיקאי או גרפיקאית עד שיתפנו. בתי דפוס עמם אנו עובדים הם: בתי דפוס הרצליה, בתי דפוס חולון, בתי דפוס כפר סבא בתי דפוס בפתח תקווה ועוד...

הזמנת עבודות דפוס !

בבית דפוס אצלנו מתחילים את עבודת הדפוס עימכם מהטלפון הראשון. בית הדפוס זמין עבורכם לביצוע כל עבודות הדפוס בזמינות מיידית ובמחירים סבירים לעבודות שאותם הינכם מעוניינים לבצע. בית דפוס זה מקבל הזמנות לעבודת דפוס בכל סדר גודל, מביצוע של הזמנות גדולות ועד כרטיסי ביקור. להזמנות חייגו 039040556 אל בית דפוס . 

 

בתי דפוס

בתי דפוס עברו שינוי מהותי בתחום השירותים אותם הם מציעים לציבור לקוחותיהם. בעבר, פנייה אל בית דפוס הייתה לשם ביצוע פעולות כגון: הדפסה של נייר חברה, בחירת של הזמנות מתוך קטלוג מוכן והדפסתם. עם ההתפתחות הטכנולוגיה, שינויים תרבותיים, תפיסת הממד השיווקי כחלק בלתי נפרד מעבודת בתי דפוס, מציעים בתי דפוס מגוון רחב של שירותים הכולל:
 עיצוב לוגו חברה
 עיצוב כרטיסי ביקור
 הפקת דפי חברה בהתאם ללוגו המעוצב
 הפקת עלונים עבור מוצרים ושירותים שונים אותן מציעות חברות מגוונות
 עיצוב הזמנות לאירועים בהתאמה אישית
 עיצוב והפקה של מוצרי פרסום וקידום מכירות
 הפקות דפוס עבור מגזינים ותצוגות אופנה
 הפקת שלטים עסקיים
 עיצוב אתרי אינטרנט
 שירותי גרפיקה

שירותים עבור חברות עסקיות
פנייה אל בתי דפוס מצד חברות עסקיות היא הדרך לבטא את האסטרטגיה השיווקית והפרסומית במסרים חזותיים. בעבר, בית דפוס היה מוציא אל הפועל של אסטרטגיה זאת, כיום בתי דפוס הופכים לשותפים מלאים בתהליך עיצוב מסרים בצד האסטרטגיה השיווקית שעומדת מאחוריה.

שירות עבור לקוחות פרטיים
לקוח פרטי יכול להיות בעל אתר אינטרנט, אדם המחפש לעצב כרטיס ביקור, אנשים המעוניינים להפיק באירוע משפחתי הזמנה ייחודית, מתנות לאורחים עם גרפיקה מסוימת. שירותים אלה הם חלק מתהליך שעברו בתי דפוס כיום לעומת בית דפוס לפני מספר שנים.

העסקת מעצבים גרפיים בתוך בית דפוס מאפשרת להציע בתוך מקום אחד שירותי גרפיקה, הדבקה והדפסה עבור ציבור מגוון של לקוחות.

מה חשוב להקפיד בבחירת בית דפוס?
בחירת בית דפוס מבין רשימה ארוכה של בתי דפוס צריכה להיות על סמך ניסיון מקצועי בתחום פעילות החברה, כימיה אישית, שירותי גרפיקה וכל שירות שיכול להוסיף ולתרום לאסטרטגיה השיווקית.
המלצה ממכרים לצד ניסיון מקצועי הם שילוב נכון בשיקולי הבחירה של בית דפוס.

תהליך עבודה עם בתי דפוס
לאחר בחירת בית דפוס על בסיס המלצות, מתחילים בתהליך עבודה משותף של בחירת סמלים חזותיים, שם לחברה (במידה ועוד לא קיים או כאשר מעוניינים למתג מחדש), צבעים, מסרים וכיוצא בזה.
שלב זה הוא הכנה להמשך העבודה המשותף. המחשבה על בחירת הלוגו וכל הסמלים החזותיים היא רק בעבודה הראשונה, לאחר מכן, מפיקים בשוטף הזמנות, מסמכים, כרטיסי ביקור, על סמך לוגו קיים.

הפקות דפוס ומגזינים
בתי דפוס אשר מנוסים בתחום הפקות אופנה עבור מגזינים, חוברות מקצועיות מנהלים מערכת יחסים מקצועית שוטפת עם ציבור לקוחות קיים. הפקות אלה דורשות מיומנות ושליטה בתכונות עריכה, לשם הפקת מגזין מקצועי ברמת גימור גבוהה.

בתי דפוס הם חלק הקשר שיוצרים ארגונים עם לקוחות, אנשים פרטים עם מוזמנים. בעזרת בתי דפוס, ניתן להפיק מחשבה ורעיון, למסר חזותי, מוחשי.

למידע נוסף על בתי דפוס פתח תקווה - 0508423951 דב

כתובתינו: פ"ת
טלפון 1: 0508423951 טלפון 2: 0508423951
פקס:
אתר:
צפיות: 853268
צור קשר
נושא
* שם פרטי
שם משפחה
* דוא"ל
טלפון
טלפון נייד
* הודעה
חדשות מבזקים ועדכונים
המבזקים באדיבות yNet
הרשמה
שכחתי סיסמה
עסקים למכירה
עסקים להשכרה
מחירון רכב
עורכת דין למקרקעין הסכם ממון וירושות
   |    מפת אתר    |